Меню
м. Хмельницький,
вул. Зарічанська 11л
(ЖК «Набережний квартал»)
Наша адреса:
м. Хмельницький,
вул. Зарічанська 11л
(ЖК «Набережний квартал»)
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн-пт: 9:00-19:00
  • сб: 9:00-17:00
  • нд: вихідний

Рекуператор 2 Ventoxx Champion twist

  • Наявність: В наявності
  • Код товару:
Відгуки: (0)

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла 2 Ventoxx Champion з керуванням Twist

Побутовий рекуператор 2 Ventoxx Champion twist створює здоровий мікроклімат в приміщенні. Кожна будівля потребує вентиляції незалежно від пори року. Основний принцип процесу вентиляції полягає в заміщенні" відпрацьованого " повітря з приміщення на такий же обсяг свіжого повітря надходить ззовні. У зимовий час в процесі повітрозаміщення видаляється і тепло, отримане в процесі опалення. У спекотний літній період потоки гарячого повітря, що надходять з вулиці, зводять нанівець роботу охолоджувального кліматичного обладнання. Саме рекуператори вирішують описані проблеми з енергозбереженням в зимовий і літній періоди.

Принцип роботи рекуператора повітря.

Головна відмінність рекуператора 2 Ventoxx Champion-тепловий керамічний акумулятор (теплообмінник), виробництва Німеччини, з ККД 86%. Установки з керамічним тепловим акумулятором Ревента відносяться до класу припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла циклічного типу. Суть роботи яких полягає в почерговому повторенні режимів припливу і витяжки.

У зимовий період, в процесі витяжки, відпрацьоване повітря має кімнатну температуру, видаляється з приміщення проходячи через керамічний теплообмінник прогріваючи його стінки. На етапі припливу свіжого вуличного холодного повітря, вхідний потік прогрівається забираючи тепло від теплообмінника. Таким чином, нове свіже повітря прогрівається в процесі заміщення, процес рекуперації дозволяє зберегти близько 60% тепла. Волога осідає на стінках теплообмінника рекуператора, під час охолодження теплого потоку, видаляється. Що запобігає утворенню цвілі в будинку.

У літню пору, навпаки, видаляється прохолодне повітря охолоджує теплообмінник, і вже припливне свіже гаряче повітря остигає проходячи через більш холодні керамічні стінки акумулятора тепла. Таким чином, відбувається постійна циркуляція свіжого обсягу повітря і робить роботу кондиціонера більш ефективною.

Система управління "Twist" дозволяє перемикати і регулювати режим роботи рекуператора. Світлова індикація на внутрішній кришці рекуператора вказує встановлений режим на даний момент.

Парна робота двох рекуператорів:

Найбільший ефект від роботи рекуператорів досягається, при роботі приладів 2 Ventoxx Champion в парі. У зв'язці два рекуператора працюють за схемою "ведучий" - "ведений" від одного пульта / перемикача "Twist". Два прилади розташовуються в різних кімнатах приміщення. У режимі роботи завжди обидва прилади працюють одночасно, але в протилежних напрямках. В одній фазі режиму, один з приладів виводить повітря назовні, другий, в той же час заводить свіже повітря в приміщення. В іншій фазі рекуператори одночасно змінюють свій напрямок. Тільки головна" провідна " одиниця в парі має світлову індикацію на кришці для відображення режиму роботи. Об'єднання пари" ведучий " - "ведений" здійснюється за допомогою електричного кабелю.

Купити в один клік
8 950 грн.
Встановлення кліматичної техніки фахівцями - гарант тривалої і безвідмовної служби!
Відправляємо щодня (крім неділі) перевізниками: Нова пошта, meest expres, SAT
Проводим гарантійне та постгарантійне обслуговування систем
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.