Меню
м. Хмельницький,
вул. Зарічанська 11л
(ЖК «Набережний квартал»)
Наша адреса:
м. Хмельницький,
вул. Зарічанська 11л
(ЖК «Набережний квартал»)
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн-пт: 9:00-19:00
  • сб: 9:00-17:00
  • нд: вихідний

Рекуператор Ventoxx Champion з зовнішнім металевим кришками

  • Наявність: В наявності
  • Код товару: Ventoxx Champion
Відгуки: (0)

Чому варто купити вентиляцію з рекуперацією тепла  Ventoxx Champion 

  • Для створення здорового мікроклімату в приміщенні.
  • З метою компенсації нестачі вентиляції.
  • Для зниження витрат, на опалення в зимовий період.
  • З метою оптимізації роботи кліматичного обладнання в літній період;
  • Щоб позбутися від вогкості і цвілі, нормалізувати рівень вологості в приміщенні;

Основний принцип процесу вентиляції полягає в заміщенні" відпрацьованого " повітря з приміщення на такий же обсяг свіжого повітря надходить ззовні.

Принцип роботи рекуператора Ventoxx 

Система вентиляції з рекуперацією Ventoxx працює по циклу. Заміщення повітря відбувається в результаті почергового повторення двох режимів роботи: витяжки і припливу повітря.

Під час опалювального сезону, в процесі витяжки відпрацьованого теплого повітря з приміщення, повітря проходячи через корпус теплообмінника віддає тепло керамічним стінок. Таким чином теплообмінник прогрівається. Під час припливу свіжого холодного повітря, теплообмінник віддає своє тепло надходить з вулиці свіжому повітрю прогріваючи його. Далі цикл повторюється.

Влітку, все відбувається навпаки, прохолодне повітря з приміщення, охолоджує теплообмінник. Тоді, як припливне гаряче повітря з вулиці остигає проходячи через охолоджені стінки теплообмінника.

Керамічний акумулятор (теплообмінник) Ревента виробляється в Німеччині має ККД регенерації до 86%. На відміну від звичайної вентиляції, процес рекуперації дозволяє зберегти більше 80% енергії тепла в період опалення.

За допомогою пульта управління можна управляти режимами роботи рекуператора Дистанційно. Світлова індикація на внутрішній кришці вказує встановлений режим на даний момент. Кнопки на пульті д / у "вліво"," вправо " вимикають/включають індикацію. Кнопки "вгору", "вниз" або відповідні кнопки з цифровим значенням перемикають швидкість кожного з режимів роботи.

Парна робота двох рекуператорів:

Найбільший ефект від роботи рекуператорів досягається, при роботі приладів Ventoxx Champion в парі. У зв'язці два рекуператора працюють за схемою "ведучий" - "ведений" від одного пульта / перемикача "Twist". Два прилади розташовуються в різних кімнатах приміщення. У режимі роботи завжди обидва прилади працюють одночасно, але в протилежних напрямках. В одній фазі режиму, один з приладів виводить повітря назовні, другий, в той же час заводить свіже повітря в приміщення. В іншій фазі рекуператори одночасно змінюють свій напрямок роботи.

Купити в один клік
8 700 грн.
Встановлення кліматичної техніки фахівцями - гарант тривалої і безвідмовної служби!
Відправляємо щодня (крім неділі) перевізниками: Нова пошта, meest expres, SAT
Проводим гарантійне та постгарантійне обслуговування систем
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.