- Наявність: В наявності
- Код товару: AP19981
ПОБУТОВИЙ ВЕНТИЛЯЦІЙНИЙ ПРИЛАД З РЕКУПЕРАЦІЄЮ ТЕПЛА. ОЧИЩУЄ ПОВІТРЯ. РЕГУЛЮЄ РІВЕНЬ ВОЛОГОСТІ. ДОПОМАГАЄ ЗАОЩАДИТИ НА ОПАЛЕННІ ТА КОНДИЦІЮВАННІ ПОВІТРЯ.
Свіже повітря і оптимальна вологість при мінімальних енерговитратах.З новітніх технологічних і нормативних розробок у галузі будівництва, спливають два фундаментальних принципи: обмеження споживання енергії та покращення якості внутрішнього середовища і, отже, її температура, вологість і чистота повітря. Сьогодні, з сучасними ізоляційними матеріалами та системами нового покоління, будівлі потребують постійного оновлення повітря, яке змушує нас відкривати вікна, розсіюючи значну кількість теплової енергії. Яке рішення? Це пристрій ECOCOMFORT, яке забезпечує постійну заміну повітря, запобігаючи утворенню вологи та цвілі, відновлюючи до 90% тепла, від повітря, що виходить.
РЕКУПЕРАЦІЯ ТЕПЛА ДО 90%. ECOCOMFORT це децентралізований приточно-витяжний пристрій з рекуперацією тепла високої ефективності, яке дозволяє постійно оновлювати повітря в приміщенні, як влітку, так і взимку, відновлюючи до 90% теплого або холодного повітря. Працюючи в безперервному циклі, пристрій регулює рівень вологості в приміщенні, що дозволяє уникнути появи цвілі на стінах і підтримання низького рівня шкідливих речовин для здоров'я людини. Вентиляційний блок оснащений безщітковим двигуном (ErP) постійного струму, що працюють в режимі рециркуляції, що дозволяє здійснювати постійний обмін між внутрішнім і зовнішнім повітрям.
Повітря безперервно фільтрується через фільтр G3, встановлений на передній панелі пристрою і легко знімається для очищення. Під час роботи в режимі рециркуляції з регенеративною рекуперацією тепла, потоки вхідного і вихідного повітря, проходять через керамічний теплообмінник, розташований всередині пристрою, який віддає до 90% тепла, що міститься у вихідному повітрі, і повертає його вхідному повітрю, коли пристрій перемикається на приток.
ECOCOMFORT RF є новим децентралізованим припливно-витяжним пристроєм з рекуперацією тепла і з бездротовим керуванням. Пульт дистанційного керування має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також дозволяє встановлювати і змінювати різні режими роботи, а також перевіряти поточні настройки з будь-якої точки приміщення.
Кімнатні вентиляційні установки Ecocomfort RF можна використовувати як локальну систему для одного приміщення, так і створити єдину систему з кількох вентиляційних пристроїв, керованих через Пульт ДУ, для кількох поміщень. Мінімальна конфігурація, що встановлюється, - це Ведучий пристрій (MASTER), до якого можна додати до 63 додаткових пристроїв "SAT". Всі пристрої обмінюються даними один з одним за протоколом двостороннього радіозв'язку 868 МГц і керуються через Пульт ДУ. Додаткові блоки можуть бути встановлені як у великих, так і інших сосідніх приміщеннях.
КОМФОРТ БЕЗ ТУРБОТ. Завдяки датчикам температури, вологості та освітлення, ECOCOMFORT RF може автоматично підібрати найбільш підходящий режим вентиляції для забезпечення найкращого комфорту.
у менеджера